Засідання РМО вчителів предметів духовно-морального спрямування

10 квітня 2020 року проведено засідання РМО вчителів предметів духовно-морального спрямування. Засідання проходило в онлайн режимі шляхом розміщення та перегляду педагогами матеріалів на Google-Диску у хмарі «Духовно-моральне спрямування», обговоренні їх у соціальній мережі (Viber).

Вже котру зустріч поспіль, ми продовжуємо знайомитися із досвідом роботи вчителів етики та Православної культури Слобожанщини щодо залучення батьків до освітнього процесу. Цього разу своїм досвідом такої співпраці ділилися вчителі Василенківської та Борівської загальноосвітніх шкіл, КЗ «Старовірівський ліцей Шевченківської районної ради Харківської області», Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради Харківської області (Позднякова Н.А., Колій І.А., Коптєва В.В., Крохмальна Л.І., Романова О.Л.). Дехто з педагогів запропонували колегам розробки уроків із презентаціями (Коваленко Ю.Ю., Коваленко О.Г., Колій І.А., Крохмальна Л.І.). Позднякова Н.А. та Вакуленко Л.В. підготували ще й виступи щодо організації роботи з батьками на своїх уроках. А через спілкування у соціальній мережі, ті вчителі, що знаходяться на етапі налагодження співпраці з батьками учнів, мали змогу отримати рекомендації та практичні поради з пошуку ефективних шляхів організації співпраці з цією категорією учасників освітнього процесу та способів їх зацікавлення до спільної роботи.

Щоразу переконуємося в тому, що основним завданням вчителя предметів духовно-морального спрямування та батьків є реалізувати впровадження компонентів духовно-морального виховання у виховний процес. І це вдається досягати декому з педагогів закладів освіти нашого району за допомогою запрошення батьків на уроки, участі їх у святах, конкурсах, вікторинах, перегляді інсценізацій, виготовленні лепбуків тощо.

Важливо, щоб цінності, які ми формуємо в учнів переросли в усвідомлену необхідність діяти так, а не інакше.

Коментарів немає

Додати коментар