Засідання районного методичного об”єднання працівників психологічної служби

 20 травня 2020 року проведено друге засідання районного методичного об’єднання працівників психологічної служби у форматі онлайн зустрічі. Оскільки у цьому навчальному році це – остання зустріч, то і її метою було підведення підсумків роботи методичного об’єднання за 2019/2020 навчальний рік та визначення пріоритетних напрямів діяльності на наступний навчальний рік.

Підводячи підсумки роботи, керівник районного методичного об’єднання Овчаренко С.Ю. звітувала про виконання поставлених завдань з реалізації обраних напрямів. Вона інформувала про те, що здебільшого увага зверталася на проведення заходів з метою підвищення ефективності роботи практичних психологів та соціального педагога через налагодження системної командної взаємодії, здійснення психологічного супроводу та соціально-педагогічного патронажу, розвитку професійної компетентності для надання якісних освітніх послуг учасникам освітнього процесу.

У ході інтерактивного спілкування вивчалися запити колег щодо потреби у наданні їм методичної допомоги з певних питань. Це не лише допомагає молодим спеціалістам отримувати практичні поради у освоєнні різних видів діяльності, але й ефективно спланувати роботу районного методичного об’єднання працівників психологічної служби. А досвідчені фахівці завжди відгукуються, підтримують, навчають, діляться своїми знаннями та вміннями.

Коментарів немає

Додати коментар