Урочиста передача сектору освіти нового шкільного автобуса

14.09.2020 року на площі Свободи  у м. Харків відбулася урочиста передача головою обласної державної адміністрації Олексієм Кучером  керівникам районів та об’єднаних територіальних громад спеціалізованих шкільних автобусів.

Сектор освіти Шевченківського району отримав 1 автобус спеціалізований шкільний «ATAMAN D093S4», призначений для перевезення школярів з обмеженою здатністю до пересування на 26 посадкових місць та 1 спеціалізованого місця  для інвалідів, обладнаного кріпленнями.

Придбання автобусів для районів здійснено за рахунок розподілу залишків субвенції, передбаченої Розпорядженням Кабінету Міністрів України «Деякі питання використання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» №1106-р від 27 листопада 2019 року. Загальна вартість 1 автобусу складає 2100,0 тис. грн. Умовою придбання автобусів  було співфінансування з місцевих бюджетів не менше 10 % від загальної вартості. Таким чином, з місцевого бюджету району також було виділено 210,0 тис. грн. для закупівлі шкільного автобусу.

Коментарів немає

Додати коментар