Шкільна футзальна ліга України

20 лютого в спортивному залі районного Будинку культури смт. Шевченкове відбувся районний етап Всеукраїнських змагань з футзалу «Шкільна футзальна ліга України» серед учнів 2008 р.н. та молодші закладів загальної середньої освіти Шевченківського району.

В турнірі взяло участь дев’ять команд, які були розподілені на три підгрупи. В першій підгрупі перемогли учні Шевченківського ліцею районної ради, в другій підгрупі перше місце посіла команда Гетьманівського ліцею, в третій кращими були учні Новомиколавського ліцею. Саме ці команди розіграли між собою призові місця. Команда Шевченківського ліцею перемогла команди Гетьманівського та Новомиколавського ліцеїв, відповідно, 5:0 та 3:0 і стала переможцем турніру, на другому місці новомиколаївські футболісти, гетьманівці треті.

По закінченні змагань всі призери були нагороджені грамотами  сектору освіти Шевченківської райдержадміністрації.

Кращим гравцем турніру визнано Плутцова Олексія (Шевченківський ліцей).