Семінар-тренінг “Класний керівник і учнівський колектив” для керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників

    26 лютого 2020 року відбулося засідання РМО класних керівників за темою: „Класний керівник і учнівський колектив”.

Модератори заходу: Шкурко Наталія Миколаївна, методист Шевченківського БДЮТ, Тарасова Оксана Леонідівна, методистка Шевченківського РМК, Доценко Тетяна Миколаївна, методистка Шевченківського РМК.

Цього разу зустріч пройшла у форматі семінару-тренінгу з використанням ряду практичних вправ, які у подальшому зможуть застосовувати у виховній роботі для згуртування учнівського колективу. Учасники виконували вправи „Мозаїка”, „Плутанина”, „Шукаю друга”, ознайомилися з проективною методикою „Дерево”, мали змогу пройти експрес-тест на визначення типу сприйняття інформації.

Теоретична частина семінару будувалася на інформаційних повідомленнях за результатами досліджень щодо вивчення взаємостосунків класного керівника з учнівством та взаємин дітей між собою, у якому взяли участь учні та класні керівники 5-8-х класів закладів загальної середньої освіти району. Не менш цікавим був розгляд особливостей різних типів сприйняття людиною інформації (візували, аудіали, кінестетики, дискрети) та знайомство з теорією поколінь (X, Y, Z, Альфа).

Крім цього, у ході семінару-тренінгу учасникам запропоновані універсальні прийоми роботи з учнями з різними типами сприйняття інформації та шляхи взаємодії учасників освітнього процесу.

 

Коментарів немає

Додати коментар