√ Форми онлайн – комунікації

√ Каталог електронних ресурсів для учнів початкових класів

√ Сервіси дистанційного навчання для вчителів

 

√ Платформи та сервіси дистанційного навчання:

 

GOOGLE CLASSROOM. Безкоштовний веб-сервіс створений Google для закладів освіти з метою спрощення створення, поширення і класифікації завдань безпаперовим шляхом.

Перейти:   https://classroom.google.com/h

MOODLE. Безкоштовна навчальна платформа, яка допоможе створити ефективне інтернет – навчання на основі співпраці у власному середовищі.

Перейти: https://moodle.org/

МІЙ КЛАС. Електронна освітня платформа, яка пропонує широкий спектр матеріалів для здійснення дистанційного навчання – завдання, теорію та тести зі шкільних предметів.

Перейти: https://miyklas.com.ua/

PADLET. Це мультимедійний ресурс для створення, спільного редагування та зберігання інформації. Це віртуальна стіна, на яку можна прикріплювати фото, файли, посилання на інтернет – сторінки та замітки. Учитель надає доступ до стіни школярам і вводить їх електронні адреси, відкриваючи можливість писати або модерувати дошку.

Перейти:   https://ru.padlet.com /

GOOGLE MEET. Сервіс для проведення відео-конференцій (синхронізація з контактами в гугл – акаунті, прив’язка до гугл – календаря,спільне використання екрану для надання, документів, електронних таблиць або презентацій, зашифровані дзвінки між всіма користувачами.
ZOOM. Сервіс для проведення відео конференцій та онлайн – зустрічей. Безкоштовна версія програми дозволяє проводити відеоконференцію тривалістю 40 хвилин, однак на період пандемії сервіс.

Перейти: zoom.us

LEARNINGAPPS. Конструктор інтерактивних завдань, що дозволяє зручно й легко створювати електронні інтерактивні вправи, що сприяє активності, самостійності, ефективності, зв’язку теорії з практикою, поєднання колективних та індивідуальних форм навчальної роботи тощо.

Перейти:  https://learningapps.org/

CLASSTIME. Онлайн – сервіс для встановлення зв’язку з учнями та проведення їхнього опитування в реальному часі дистанційно.

Перейти:     https://www.classtime.com/uk/

GOOGLE FORMS. Сервіс хмарних технологій для формування системи тестів контролю навчальної діяльності учнів. Застосування форм надає нові можливості створення динамічних і актуальних додатків на основі інформаційно-цифрових технологій для застосування в дистанційному навчанні.
VIBER. Найпоширеніший месенджер в Україні. Використовуючи Viber, класний керівник створює групу, куди входять учні класу та всі вчителі, які ведуть у них уроки. У цій групі організовується інформування про наступні уроки, їх час, формат та інше. Учні можуть запитувати та отримувати відповідь про розклад, час занять тощо. Оновлення додатку дозволяє відео конференцію за участі до 20 осіб.
ONLINE TEST PAD. Безкоштовний багатофункціональний конструктор кросвордів, логічних ігор, навчальних та психологічних тестів, опитувань.

Перейти: https://onlinetestpad.com/