Огляд готовності ЗДО до прийому дітей і роботи на час карантину

Відповідно до розпорядження Шевченківської районної державної адміністрації від 27 травня 2020 року № 136 «Про проведення огляду готовності закладів дошкільної освіти до прийому дітей і роботи на час карантину» 29 травня 2020 року в закладах дошкільної освіти, які планують відкриття, проведений огляд щодо їх готовності до роботи в умовах карантину. До складу комісії були включені заступник голови Шевченківської РДА, завідувач сектору освіти, представники закладу охорони здоров¢я, Держпродспоживслужби та засновників.

Комісією були оглянуті Шевченківський ЗДО «Калинка» та Новомиколаївський ЗДО «Джерельце» на дотримання вимог постанови Головного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

В ході перевірки комісією встановлено, що ЗДО «Джерельце» не в повному обсязі забезпечено умови для роботи під час карантину. Засновнику та завідуючій надано пропозиції щодо усунення виявлених недоліків.Відновлення роботи планується з 22 червня 2020 року.

По ЗДО «Калинка» комісією прийняте рішення про відновлення роботи з 1 червня 2020 року за умов суворого дотримання протиепідемічних заходів на весь період карантину.

Коментарів немає

Додати коментар