Відбулася обласна виставка юних природоохоронців «Зимовий вернісаж»

Відповідно до статті 8 Закону України про «Про позашкільну освіту», плану роботи Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» на 2019 рік, в період з 24.12.2019 по 09.01.2020 в  Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбулася обласна виставка юних природоохоронців «Зимовий вернісаж». Виставка проводилася з метою формування екологічної, естетичної, трудової культури учнівської молоді, пропаганди збереження хвойних дерев і навколишнього природного середовища, розвитку флористичного мистецтва на Харківщині. На виставку було подано роботи учнів Шевченківського району Харківської області.

Діти продемонструвавши фантазію, креативний підхід, позитивний настрій. Журі відзначило творчий підхід, оригінальність, інноваційність та змістовність флористичних композицій в таких номінаціях:

 • номінація«Новорічно-різдвяний букет»

І місце БЄЛІКОВА Вікторія, БЄЛІКОВА Альона, учениця 6 класу, та учениця 10 класу Шевченківської загальноосвітньої школи №1 І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області, вихованки гуртка «Сувенір» Шевченківського будинку дитячої та юнацької творчості Шевченківської районної ради Харківської області (керівник – СТАВРУНОВА А.В.)

 • номінація «За цікаве композиційне рішення»

ІІ місце – СОЛЯНИК Анастасія, учениця 8 класу Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради Харківської області, вихованка гуртка «Сувенір» Шевченківського будинку дитячої та юнацької творчості Шевченківської районної ради Харківської області (керівник – СТАВРУНОВА А.В.)

 • Номінація «Фейєрверк глядацьких симпатій; журі аплодує»

ІІІ місце – МОТРУНИЧ Марія, учениця 5 класу Гетьманівського ліцею Шевченківської районної районної ради Харківської області (керівник – БОЛЮХ Т.С.)

 

Звітний виступ драматичного гуртка Шевченківського будинку дитячої та юнацької творчості

    16 січня 2020 року в приміщенні Шевченківської ЗОШ №1  І-ІІІ ступенів відбувся звітний виступ драматичного гуртка Шевченківського будинку дитячої та юнацької творчості.

Справжню казку під назвою «Новорічний королівський карнавал» організували дітлахи драматичного гуртка Шевченківського будинку дитячої та юнацької творчості (Керівник Ірина Козирькова). Ця вистава, стала результатом творчої роботи гуртка за півроку. Захід відвідала директор Шевченківського БДЮТ Ніна Голубенко.

Новорічне відлуння добрих сердець!

   Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов’язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш свято Нового Року так його і проведеш.

Не обминув радісний, святковий настрій вихованців Шевченківського БДЮТ .Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються кожну секунду. Всі дітиі з нетерпінням чекали, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим бал-маскарадом та, звичайно ж, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Чекали і дочекались! Напередодні канікул у будинку творчості відбулися Новорічні свята та поїздка до міста Харкова на новорічну виставу. Діти отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах.

 

Виставка юних природоохоронців «Зимовий вернісаж»

   Протягом грудня 2019 року Шевченківським будинком дитячої та юнацької творчості проведено традиційну районну виставку юних природоохоронців “Зимовий вернісаж”.

У виставці взяли участь учні 12 закладів загальної та середньої освіти, та вихованці будинку дитячої та юнацької творчості. Учасники представили різнопланові, цікаві флористичні композиції та поробки з природного матеріалу, які символізували та відображали різдвяно-новорічні дійства. Створюючи ці композиції, діти водночас навчаються екологічної, трудової та естетичної культури, а також гармонії у стосунках людини з природою.Також учасники представили індивідуальні та колективні експонати, продемонстрували фантазію, креативний підхід, позитивний настрій, виконані у різних техніках, різдвяні янголята.А ще школярі показали, як принести зимову казку та Новий рік до своєї домівки, не зрубуючи хвойної красуні.

Новорічні композиції переможців були направлені на обласну виставку юних природоохоронців «Зимовий вернісаж» до КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

Районний показ аматорських драматичних театральних колективів

серед закладів загальної середньої освіти району

       Любов до театрального мистецтва зароджується не тільки з відвідування професійних постановок, а й за участі дітей у підготовці до театрального дійства. Шевченківський будинок дитячої та юнацької творчості щороку проводить районний показ дитячого театрального мистецтва. Цього року показ проходив серед учнів молодшого шкільного віку під назвою «Казка у гаю».

До цього дійства учні готувалися заздалегідь. Скільки виникло захоплюючих ідей, коли зароджувався спектакль! Керівники разом з дітьми ретельно підбирали твір для інсценування,  пісенний та танцювальний репертуар, обговорювали  характери персонажів, розподіляли ролі, продумували рольові дії. До такого захоплюючого заняття активно долучилися   й батьки, які  разом з керівниками  змайстрували костюми та атрибутику. Костюми підбирали з урахуванням кожної маленької деталі, яка б забезпечила відповідність та схожість з сценічним персонажем. Ролі розподілялися між дітьми відповідно до їх індивідуальних особливостей та можливостей.

 

 

 

 

Театральні колективи отримали грамоти від

Шевченківського будинку дитячої та юнацької творчості кожен в своїй номінації

«Краща акторська гра» – Шевченківський ліцей Шевченківської районної ради;

«Краще сценічне перевтілення» – Семенівська ЗОШ І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради;

«Кращий сценарно режисерський задум» – Безм’ятежненський ліцей Шевченківської районної ради;

«Краща музично виконавська презентація» – Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради;

«Краща декорація» – Великохутірська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради;

В номінації  «Українська казка на сучасний лад» – Василенківська ЗОШ І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради;

В номінації «Сценічний танець» – Шевченківська ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради;

В номінації «Втілення українського образу в казці» – Старовірівський ліцей Шевченківської районної ради;

В номінації   «Художня трактовка образ»   –  Петрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  Шевченківської районної ради;

В номінації  «Виконавська майстерність» – Гетьманівський ліцей Шевченківської районної ради;

В номінації  «Вдалий підбір костюмів і декорацій» – Новомиколаївський ліцей Шевченківської районної ради;

 

Обласна конференція Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді

«Моя Батьківщина-Україна»

      Згідно з Планом роботи Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації Комунальний заклад «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради 30 листопада 2019 року провів обласну конференцію Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

Учасники обласного етапу конкурсу були запрошені на конференцію та нагороджені дипломами КЗ «Харківська обласна станція юних туристів».

Переможцями експедиції було визнано:

 1. Колектив пошукової групи «Патріот»( Місюра Микола, учень 9 класу, Рубанова Тетяна, учениця 9 класу, Талашко Артем, учень 9 класу) Василенківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області. Робота «Патріоти України». Керівник: Позднякова Наталя Анатоліївна, вчитель англійської мови Василенківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області.
 2. Венедіктова Валерія, учениця 11 класу Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради Харківської області. Робота «Структура геологічної будови Шевченківського району та її вплив на залягання мінеральних ресурсів».

Керівник: Парфілова Аліна Володимирівна, витель географії Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради Харківської області.

 1. Верба Дар’я, учениця 6 класу, Чернишов Олександр, учень 8 класу Безм’ятежненського навчально-виховного    комплексу  Шевченківської районної ради Харківської області. Робота «Кухлик меду».

Керівник: Антошик Ольга Володимирівна, вчитель біології, Верба Лілія Іванівна, керівник гуртка «Творча майстерня» Безм’ятежненського навчально-виховного комплексу  Шевченківської районної ради Харківської області.

 

Обласний етап Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року-2019»

       Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2019 рік (за основними напрямами позашкільної освіти), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2018 № 1292, плану роботи Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» на 2019 рік, ураховуючи лист Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 22.10.2019 № 323 «Про проведення Всеукраїнської акції «Птах року», лист Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» від 05.09.2019 № 411 «Про проведення обласного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року-2019», з метою залучення учнів до активної природоохоронної роботи, пошуку нових форм і методів формування в них навичок природоохоронної та просвітницької діяльності, в період із вересня по жовтень 2019 року вихованці Шевченківського будинку дитячої та юнацької творчості взяли участь в  обласному етапі Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року-2019».

За висновками журі, вихованці Шевченківського БДЮТ стали переможцями та призерами обласного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року-2019». Переможці були відзначені грамотами Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

 • В номінації «Краща науково-дослідницька робота»

І місцеБєлікова Вікторія, учениця 6 класу Шевченківської загальноосвітньої школи № 1 І-ІІІ ступенів Шевченківської ради Харківської області (керівник–ВІТКОВСЬКА Н.В.);

 • В номінації «Практична природоохоронна та пропагандистська робота»

ІІІ місцеСвинчук Олена; Місюра Вікторія, учениці 4 класу Василенківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області (керівник –КОЛІЙ С.В.);

 • В номінації «Креативний підхід до практичної та пропагандистської роботи з охорони птахів»

ІІІ місце- Мезенцева Евеліна, учениця 2 класу Комунального закладу «Новомиколаївського ліцею Шевченківської районної ради Харківської області» (керівник –МЕЗЕНЦЕВА Л.М.)

 • В номінації учасник обласного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року-2019», за змістовну роботу та значні результати з проблеми охорони птахів

Столярова Аліна, учениця 8 класу Філії Сподобівська гімназія Старовірівського ліцею Шевченківської районної ради Харківської області (керівник-БУДАНОВА Л.О.)

 

Директор Шевченківського будинку дитячої  та юнацької творчості Голубенко Ніна Миколаївна взяла участь у  батьківських зборах

   18 листопада 2019 року Директор Шевченківського будинку дитячої  та юнацької творчості Голубенко Ніна Миколаївна взяла участь у  батьківських зборах в Шевченківській ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів.

Доповіла про стан роботи БДЮТ. Дала поради батькам щодо виховання обдарованих дітей. Наголосила про необхідність дітей відвідувати гуртки.

 

«Сучасні вишукані текстильні іграшки та сувеніри завжди прикрасять вашу оселю, створять атмосферу комфорту та затишку. А виготовляти їх вас навчать у нашому гуртку»

     Мистецтво клаптикового шиття, текстильне шиття має багатовікову історію та багате традиціями. Виготовляючи текстильні сувеніри, вихованці гуртка «Сувенір» (керівник Ставрунова Альона Володимирівна) під час занять отримують необхідні знання та навички роботи із різними видами тканини. З великим задоволенням гуртківці виготовляють іграшки, ляльки, декоративні подушки, аксесуари, сувеніри.

11 листопада до гуртка завітали діти разом з батьками на майстер клас «Виготовлення іграшки-сувеніру на ялинку, символу року 2020–мишку». Така колективна робота спонукала дітвору до творчої фантазії, зосередженості та творчого мислення. Приємним подарунком для керівника та батьків  були задоволені обличчя та щирі усмішки юних творців.

Ця зустріч стала знаковою для батьків,  допомогла  їм зрозуміти необхідність збереження «частинки дитинства», пов’язаної з давніми українськими традиціями. Адже іграшка, особливо лялька, часто зберігалася як оберіг.

А для дітей ця зустріч залишила приємні відчуття батьківського тепла, радість і гарний настрій.

 

Районний етап Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року — 2019»

     Серед птахів символом цього року в Україні став грак (Corvus frugilegus) – досить чисельний та помітний птахи, схильний до гніздування на деревах колоніями. Історично граки оселялись в гаях та на околицях лісів біля великих відкритих просторів. З розвитком землеробства почали активно використовувати для живлення рілля та посіви, а потім поступово перейшли до гніздування в населених пунктах. В минулому сторіччі відбулось заселення граками міст, значний ріст їх чисельності та зміна міграційної поведінки. Гніздові колонії граків стали звичним явищем навіть в центрах міст. Але в останні десятиріччя відбулось суттєве скорочення чисельності гніздових колоній граків, в багатьох місцях вони просто зникли. Саме тому грак також потребує нашої уваги та охорони.


Відповідно до плану роботи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації на 2019 рік, плану роботи Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» на 2018 рік, листа Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді від 25.02.2019 № 46 «Про проведення Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року», з метою привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів та їх природних біотопів, залучення учнів до активної природоохоронної роботи, Шевченківський будинок дитячої та юнацької творчості у період із квітня по вересень 2019 року проводив районний етап Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року — 2019».

У І етапі акції взяли участь 12 закладів загальної середньої освіти.

На підставі рішення журі та оргкомітету районного етапу акції було визначено переможців акції:

Переможці:

1. Бєлікова Вікторія, учениця 6 класу Шевченківської ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області. Робота «Поширення популяції граків у смт. Шевченкове Харківської області та заходи щодо їх охорони». Керівник: Вітковська Неля Вікторівна, вчитель хімії та біології Шевченківської ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області.

2. Столярова Аліна, учениця 8 класу Сподобівської гімназії Старовірівського ліцею Шевченківської районної ради Харківської області. Робота «З історії життя граків». Керівник: Буданова Лілія Олегівна, вчитель географії та біології Сподобівської гімназії Старовірівського ліцею Шевченківської районної ради Харківської області.

3. Блага Даріна, учениця 7 класу Великохутірської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області. Робота «Птах- символ 2019» року. Керівник: Максименко Наталія Олексіївна, вчитель біології та хімії Великохутірської ЗОШ І-ІІІ Шевченківської районної ради Харківської області.

4. Мезенцева Евеліна, учениця 2 класу Новомиколаївського ліцею Шевченківської районної ради Харківської області. Робота «Птах року – 2019». Керівник: Мезенцева Людмила Михайлівна вчитель Новомиколаївського ліцею Шевченківської районної ради Харківської області.

5. Свинчук Олена та Місюра Вікторія, учениці 4 класу Василенківської ЗОШ І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області. Робота «Грак-птах року 2019». Керівник: Колій Світлана Валеріївна, вчитель початкових класів Василенківської ЗОШ І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області.

6. Учні творчої групи 7 класу Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради Харківської області. Робота «Грак-птах року 2019».Керівник: Журавльова Оксана Леонідівна, вчитель біології Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради Харківської області.

7. Герман Уляна, учениця 7 класу Гетьманівського НВК Шевченківської районної ради Харківської області. Робота «Грак-птах- символ року 2019».Керівник: Гуденко Наталія Євгенівна, вчитель біології та хімії Гетьманівського НВК.

8. Матрюхін Максим, учень 9 класу Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області. Робота «Грак-птах- символ року 2019».Керівник:Золотар Людмила Володимирівна, вчитель біології Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області.

 

 

Виставка до Дня Захисника України

 З 9 жовтня на стінах Шевченківського будинку дитячої та юнацької творчості в рамках відзначення Дня захисника України було розгорнуто виставку тематичних дитячих малюнків. У виставці взяли участь учні 12 закладів загальної та середньої освіти району.

Із великим задоволенням учні зобразили свою любов до Батьківщини, бачення сучасного стану української держави. Метою даної виставки було підняття патріотичного духу молоді, духовної підтримки військовослужбовцям.

Дитячі роботи є яскравим прикладом того, як діти бачать сучасну ситуацію в Україні.

 

Районний етап Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді

«Моя Батьківщина-Україна» серед закладі загальної середньої освіти району

    У вересні 2019 року Шевченківським будинком дитячої та юнацької творчості було організовано та проведено районний етап ІІІ (Всеукраїнського) туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

Експедиція проводиться з метою патріотичного та громадянського виховання молодого покоління на традиціях українського народу, залучення молоді до активної краєзнавчої, дослідницької діяльності з вивчення історії України, природного довкілля рідного краю за напрямами – «Духовна спадщина мого народу», «Козацькому роду нема переводу», «Із батьківської криниці», «З попелу забуття», «Геологічними стежками України», «Географія рідного краю».

Для участі у обласному етапі конкурсу до оргкомітету було подано 9 краєзнавчо-дослідницьких робіт від закладів загальної середньої освіти району, які стали переможцями на районному етапі:

Переможці:

 1. Збицький Максим, учень 7 класу Новомиколаївського ліцею Шевченківської районної ради Харківської області. Робота «Доля обпалена війною».Керівник: Гожа Тетяна Миколаївна, учитель української мови та літератури Новомиколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області.
 2. Колектив пошукової групи «Патріот»( Місюра Микола, учень 9 класу, Рубанова Тетяна, учениця 9 класу, Талашко Артем, учень 9 класу) Василенківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області. Робота «Патріоти України». Керівник: Позднякова Наталя Анатоліївна, вчитель англійської мови Василенківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області.
 3. Булига Влада, учениця 10 класу Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради Харківської області. Робота «Мій дідусь-учасник ліквідації аварії на Чорнобильскій АЕС».

Керівник: Шмігельська Тетяна Вікторівна, витель хімії Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради Харківської області.

 1. Вітковська Аліна, учениця 9 класу Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради Харківської області. Робота «З криниці пам’яті черпаємо любов до краю».

Керівник: Кубрак Світлана Володимирівна, вчитель історії Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради Харківської області.

 1. Венедіктова Валерія, учениця 11 класу Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради Харківської області. Робота «Структура геологічної будови Шевченківського району та її вплив на залягання мінеральних ресурсів».

Керівник: Парфілова Аліна Володимирівна, витель географії Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради Харківської області.

6. Дерев’янко Андрій, учень 9 класу Старовірівського ліцею Шевченківської районної ради Харківської області. Робота «Вишнівське родовище будівельних пісків. Старовірівський кар’єр».

Керівник: Оленченко Льдмила Сергіївна, вчитель географії Старовірівського ліцею Шевченківської районної ради Харківської області.

7. Ващенко Влада, учениця 10 класу Старовірівського ліцею Шевченківської районної ради Харківської області. Робота «Храми не горять».

Керівник: Кунєєва  Валентина Михайлівна, вчитель української мови та літератури  Старовірівського ліцею Шевченківської районної ради Харківської області.

8.  Погорєлова Софія, учениця 9 класу Великохутірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області. Робота «Походження прізвищ жителів села Великі Хутори Шевченківського району Харківської області»».

Керівник: Сергієнко Ольга Володимирівна, вчитель української мови та літератури Великохутірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області.

9. Верба Дар’я, учениця 6 класу, Чернишов Олександр, учень 8 класу Безм’ятежненського                навчально-виховного комплексу  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шевченківської районної  ради Харківської області. Робота «Кухлик меду».

Керівник: Антошик Ольга Володимирівна, вчитель біології, Верба Лілія Іванівна, керівник гуртка «Творча майстерня» Безм’ятежненського навчально-виховного комплексу  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської області.

 

Мирне небо-щасливе життя

 

 

З нагоди Міжнародного дня миру з 17.09.19 по 23.09.19 Шевченківським будинком дитячої та юнацької творчості було організовано та проведено виставку дитячих малюнків. У виставці взяли участь 12 закладів загальної та середньої освіти  району.

Виставка проводилась з метою виховання почуття патріотизму і любові до Батьківщини, виявлення та підтримки талановитих, обдарованих дітей, розвитку творчого потенціалу, здібностей та талантів підростаючого покоління, виховання високих моральних якостей та підтримки талановитих, обдарованих дітей та молоді.

Переможцями стали:

І місце

-Таратута Світлана, учениця 3 класу Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської обл.

Бєлікова Вікторія, учениця 6 класу Шевченківської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської обл.

Даниленко Ксенія, учениця 6 класу Шевченківської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської обл..

Базильчук Альбіна, учениця 6 класу Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради Харківської обл.

Чоломбитько Катерина, учениця 6 класу Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради Харківської обл.

ІІ місце

Мезенцева Евеліна, учениця 2 класу Новомиколаївського ліцею Шевченківської районної ради Харківської обл..

Збицька Альбіна, учениця 7 класу Новомиколаївського ліцею Шевченківської районної ради Харківської обл.

Бірюков Максим, учень 2 класу Гетьманівського НВК Шевченківської районної ради Харківської обл.

Бейс Дар’я, учениця 2 класу Гетьманівського НВК Шевченківської районної ради Харківської обл.

Шаповал Данило, учень 4 класу Гетьманівського НВК Шевченківської районної ради Харківської обл.

Свинчук Олена, учениця 4 класу Василенківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської обл.

ІІІ місце

– Безніс Сергій, учень 7 класу Великохутірської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської обл.

Блага Даріна, учениця 7 класу Великохутірської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської обл.

Сінкевич Любов, учениця 6 класу Старовірівського ліцею Шевченківської районної ради Харківської обл.

Лауреати:

Цвіров Дмитро, учень 4 класу Семенівської ЗОШ І-ІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської обл..

Єсіпова Анастасія, учениця 6 класу Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради Харківської обл.

 

Перемога в області

17 травня 2019 року в КЗ «Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості» відбувся ІІ відбірковий етап обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття».

Серед 17 районів області, в номінації «вокальне мистецтво», в категорії 14-18 років виступив гурт «Фантазія» у складі (Хоменко Анастасія, Соляник Єлизавета, Стрижко Діана, Лубенець Крістіна), учениці 9 класу Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради, вихованки вокального гуртка Шевченківського будинку дитячої та юнацької творчості керівник Клюєва Ріта Андріївна.

За підсумками журі гурт «Фантазія» посів І місце.