Нарада керівників закладів освіти

28 січня 2020 року відбулась нарада керівників закладів загальної середньої освіти. На нараді висвітлювались питання щодо безпеки в закладах загальної середньої освіти,  дотримання лімітів, ЗНО-2020, підсумки олімпіад, замовлення підручників та організація курсової перепідготовки педагогічних працівників.

Після наради керівники закладів освіти та завідувач сектору освіти взяли участь в спільній нараді з керівниками органів місцевого самоврядування, яка відбулась в райдержадміністрації. На нараді виступили  головний інспектор Шевченківського РС ГУ ДСНС України у Харківській області Міщенко Дмитро Сергійович. Він довів до керівників основні вимоги законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації (пожежі), зокрема стосовно забезпечення безпечної та швидкої евакуації людей, а також про необхідність у найкоротші терміни привести у належний стан на підвідомчих об’єктах евакуаційні шляхи і виходи, необхідність обладнання та утримання в належному технічному стані систем автоматичного протипожежного захисту і оповіщення людей про пожежу, внутрішнього та зовнішнього протипожежного водопостачання, стан електрогосподарства і забезпечення необхідною кількістю первинними засобами пожежогасіння (вогнегасниками).

Реуцький Іван Володимирович, головний фельдшер санітарний Шевченківського районного відділу Головного управління  Держпродспоживслужби  в Харківській області розповів про необхідність забезпечити заклади питною водою гарантованої якості, розробити та впровадити систему HACCP на харчоблоках закладів освіти, забезпечити контроль за дотриманням норм харчування та забезпечити проведення гігієнічного навчання працівників харчоблоку.

Дані питання, проблеми та  шляхи їх вирішення були обговорені на наради.

Коментарів немає

Додати коментар