Інструктивно-методична нарада працівників психологічної служби

У онлайн режимі відбулася інструктивно-методична нарада працівників психологічної служби, яку було проведено 09 квітня 2020 року. На порядок денний виносилися такі питання для обговорення:

  1. Створення безпечного освітнього середовища, формування в учнів ціннісних життєвих навичок.
  2. Збереження і зміцнення психічного здоров’я учасників освітнього процесу.
  3. Підготовка аналітичної довідки щодо діяльності психологічної служби системи освіти за 2019/2020 навчальний рік.

При висвітленні питання щодо створення безпечного освітнього середовища, формування в учнів ціннісних життєвих навичок, значна увага зверталася на необхідність забезпечення практичними психологами та соціальним педагогом умов для створення у закладі освіти безпечного освітнього простору; здійсненні інтерактивного навчання учнівської молоді як однієї з умов реалізації такого середовища і як засіб формування ціннісних життєвих навичок.

Розглядаючи питання збереження і зміцнення психічного здоров’я учасників освітнього процесу, розбиралися із чинниками, що впливають на стан психічного та психологічного здоров’я учнів та педагогів; стресорами психічного здоров’я людини; засобами відновлення, укріплення та збереження здоров’я учасників освітнього процесу.

Одним із нагальних питань, які підіймалися на нараді, було обговорення аналітичного звіту про діяльність психологічної служби за навчальний рік. Практичні психологи і соціальний педагог мали змогу переглянути аналітичні форми звітності і отримати коментарі щодо заповнення кожної  з форм окремо. Особливо корисними такі рекомендації були для фахівців з невеликим досвідом роботи.

Коментарів немає

Додати коментар