Жовтень – 2019

     Яскраві осінні барви об’єднали усіх дітей та вихователів в радісному, для когось такому хвилюючому, але в той же час, незабутньому святі Осені!!!

 

Золота осінь – найпрекрасніша пора для мандрівок. Можна подихати не тільки свіжим повітрям, але й пізнати щось нове. Вихованці середньої групи “Дзвіночки” відвідали криницю та скуштували джерельної води. Діти ІІ молодших груп “Веселка” та “Ромашка” милувалися осінньою красою парку.

 

Травень – 2019

На виконання завдання річного плану та з метою удосконалення освітньої та методичної роботи з патріотичного виховання з 06.05. – 11.05.19 проходив тематичний тиждень «Люблю тебе мій рідний край». В рамках цього тижня вихователями були проведені тематичні заняття, бесіди, екскурсії до природних об’єктів та пам’ятних місць селища, організовано виставку малюнків «Улюблені куточки рідного селища». Також 08.05.19. серед вихователів середніх та старших груп відбувся конкурс «Кращий народознавчий осередок». Конкурс показав, що куточки у групах оновлені та поповнені новим матеріалом. Практично в кожному куточку є різноманітні види посуду, різновиди вишивок, дерев’яних виробів. Є в наявності демонстраційні матеріали з різних тем народознавства: народні свята, видатні  місця та люди, тощо…При оформленні куточків вихователі проявили творчий підхід, оригінальність ідей.

 

Відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом
08.05.19. в нашому ДНЗ «Калинка» було організований захід присвячений Дню памяті та примирення та Дню перемоги. Музичний керівник Неєлова Ю.В. створила для дітей міні фільм про події великої вітчизняної  війни.  На передодні цього дня було створено стенд «Ми Вами пишаємося» до створення якого долучилися вихованці та їх батьки, а також працівники закладу принісши фото свої рідних та близьких, які були учасниками бойових дій. Діти середніх та старших груп вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих, поклавши квіти, до братської могили та до обелісків меморіалу, на яких викарбовано прізвища загиблих земляків з усіх населених пунктів Шевченківщини.