Тиждень безпеки дитини

12.04.19. Семінар-практикум для педагогів закладу «Формування навичок та вмінь безпечної поведінки дітей дошкільного віку»

З 15.04. – 19.04. у  нашому ДНЗ «Калинка» проходив Тиждень безпеки дитини. В рамках тижня педагоги з дітьми проводили бесіди, тематичні заняття, розваги, де закріпляли знання дітей про правила пожежної безпеки і правила поведінки при пожежі, проводячи практичні тренування розвиваючи практичні навички поведінки дітей.

З метою попередження та протидії можливим загрозам життю та здоров’ю учасників освітнього процесу 18.04.2019 року у дошкільному закладі було проведено відпрацювання практичних дій (евакуацію) в умовах виникнення пожежі. Пожежники продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання пожежного автомобіля, розповіли про його застосування під час ліквідації пожежі та інших надзвичайних ситуацій. Вчили дітей правил поведінки з вогнем, як правильно діяти в надзвичайній ситуації, щоб вміли бачити небезпеку.

Такі зустрічі дають дошкільникам багато знань  про специфіку та особливості професії пожежника та формують у дітей навички безпечної поведінки та свідомого ставлення до свого здоров’я. Зустріч з рятувальниками принесла дітям масу задоволення та позитивних емоцій.

 

День відкритих дверей

Родина  і  заклад  дошкільної освіти  – два суспільних інститути, які закладають фундамент майбутнього дитини. У них одна мета: виховати здорову, соціально адаптовану, всебічно розвинену людину з високим інтелектуальним, творчим та духовним потенціалом.

Саме тому, 19.04.2019 року, у нашому ДНЗ «Калинка»  відбувся  День відкритих дверей. Основна  мета заходу – залучення батьків до навчально-виховного процесу, активна співпраця у вихованні  та навчанні дітей, підвищення уваги до потреб своєї дитини, формування педагогічної свідомості батьків; підвищення іміджу дошкільного закладу.

Упродовж  дня  батьки  мали можливість відвідати різні заходи, зокрема: режимні моменти; заняття, нетрадиційні батьківські збори, взяти участь у розвагах, отримати консультації  за запитом, стати героями знайомих казок для дітей.

 

Великдень

Святий Великдень – одне з найбільших християнських свят року.

Пробуджується природа, закінчується Великодній Піст і приходять світлі Великодні свята. Мудрі люди кажуть: «У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки». Кожна писанка – це ніби маленький світ. Тут і небо із зорями, і вода з рибами, і дерево життя з оленями й птахами, і засіяне поле, і трибанні церкви – усе це вималюване у певному порядку для того, аби підтримати лад та рівновагу у нашому світі.