З 8 по 12 квітня 2019 року в ДНЗ «Джерельце» проходив Тиждень знань з  безпеки дитини.
З метою профілактичної роботи з дітьми та їх батьками щодо попередження травматизму, поважного ставлення до безпеки людини; формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя гармонізованих з природними , технічними та соціальними чинниками, усвідомлення необхідності вироблення правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті, під час трудової діяльності чи у соціальному середовищі.

Починаючи з дошкільного віку  важливо формувати у дітей свідоме розуміння цінності власного життя та здоров’я, виховувати у них свідому, осмислену позицію щодо безпепеки життєдіяльності.

В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності,  були проведені виховні заходи, заняття, конкурси, вікторини, розвага з питань безпеки життєдіяльності із залученням педагогічних працівників та дітей.

Для педагогів проведено перегляд  презентації  «Правила по техніці безпеки».

Проведені інструктажі

– охорона праці й дотримання правил безпеки;

– по пожежній безпеці.

Протягом «Тижня безпеки життєдіяльності дитини», в роботі з дітьми вирішувались такі завдання:

–         формування знань про правила особистої безпеки;

–         правила пожежної безпеки

–         правила поведінки з незнайомими людьми;

–         правила поведінки на вулиці

–         виховання обережності.

Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна, вона не обмежена Тижнем, а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються сьогодні,обов’язково знадобляться в майбутньому. Наприкінці тижня безпеки було проведено розвагу «Щоб не трапилось біди – правила безпеки вчи».