2020 рік

2 березня – Всесвітній день котів

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Грудень – 2019

     27 грудня в ДНЗ «Джерельце» відбулося новорічне свято, на яке завітали казкові герої, які подарували діткам багато чудових емоцій та посмішок. Малеча відчувала неймовірну святкову атмосферу, із захопленням дивилася казку, та сама брала в ній участь. Дітлахи з задоволенням співали, танцювали, грали в ігри та декламували вірші. За свої старання вони отримали чудові подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки.

 

 

 

 

        26 грудня 2019 року керівництво ТОВ «Укрзернопром Шевченково» запросило малечу нашого садочка на гостини до Діда Мороза та Снігуроньки. Діти були задоволені зустріччю, а також отриманими солодкими подарунками.

 

Листопад – 2019

     29 листопада в дитячому садочку пройшла розвага  «Як у нас на Україні», метою якої було:

  • формувати у дітей розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава;
  • розширити і поглибити знання дітей про красу і силу рідної мови;
  • закріпити знання про звичаї та обряди нашого народу, пісні та танці, пов’язані з ними;
  • виховувати патріотичні почуття, любов до рідної мови, України, бажання розмовляти рідною мовою,гордість що «Я – Українець!».

Під час розваги діти переглянули відео про Україну,  розповідали вірші про Україну та народні символи, обереги , слухали та співали українські народні пісні, танцювали, хлопці змагалися між собою як справжні козаки.

На закінчення діти разом з  батьками та вихователями заспівали пісню.

Протягом свята  відчувався позитивний настрій та піднесення, а дошкільнята збагатились національно-патріотичним духом.

 

Жовтень – 2019

    Напередодні святкування Дня українського козацтва  в садочку було проведено розвагу «Ми маленькі козачата». Колектив дитячого садочка прагне, щоб культура та традиції українського народу стали невід’ємною частиною душі кожного вихованця, тим зернятком з якого зростає особистість.
Тому метою заходу було:

  • продовжувати знайомити дітей з життям козаків;
  • формувати патріотичну свідомість, вчити зразкам служіння Батьківщині, народові;
  • згуртувати дітей в єдиний колектив, об’єднати всіх учасників спільною діяльністю.

Під час проведення розваги діти переглянули відеопрезентацію про життя українських козаків, змагалися в різних конкурсах, а кульмінацією свята стало виконання українських народних пісень.

 

Квітень – 2019

З 8 по 12 квітня 2019 року в ДНЗ «Джерельце» проходив Тиждень знань з  безпеки дитини.
З метою профілактичної роботи з дітьми та їх батьками щодо попередження травматизму, поважного ставлення до безпеки людини; формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя гармонізованих з природними , технічними та соціальними чинниками, усвідомлення необхідності вироблення правил поведінки у надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушенні життєвого процесу у побуті, під час трудової діяльності чи у соціальному середовищі.

Починаючи з дошкільного віку  важливо формувати у дітей свідоме розуміння цінності власного життя та здоров’я, виховувати у них свідому, осмислену позицію щодо безпепеки життєдіяльності.

В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності,  були проведені виховні заходи, заняття, конкурси, вікторини, розвага з питань безпеки життєдіяльності із залученням педагогічних працівників та дітей.

Для педагогів проведено перегляд  презентації  «Правила по техніці безпеки».

Проведені інструктажі

– охорона праці й дотримання правил безпеки;

– по пожежній безпеці.

Протягом «Тижня безпеки життєдіяльності дитини», в роботі з дітьми вирішувались такі завдання:

–         формування знань про правила особистої безпеки;

–         правила пожежної безпеки

–         правила поведінки з незнайомими людьми;

–         правила поведінки на вулиці

–         виховання обережності.

Тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна, вона не обмежена Тижнем, а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються сьогодні,обов’язково знадобляться в майбутньому. Наприкінці тижня безпеки було проведено розвагу «Щоб не трапилось біди – правила безпеки вчи».