Фестиваль ораторського мистецтва

     1 жовтня в оновленій актовій залі  Шевченківського будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап обласного фестивалю ораторського мистецтва за темою „Людина завжди повинна пам’ятати, звідки вона пішла в життя (О.Довженко)”.

     На розгляд журі представили свої виступи  7 учнів 10-11 класів з Шевченківської ЗОШ №1І-ІІІ ступенів, Шевченківського ліцею, Борівської ЗОШ №1 І-ІІІ ступеня, Великохутірської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів, Гетьманівського НВК, Новомиколаївського та Старовірівського ліцеїв.

     Усі учасники глибоко пройнялися темою фестивалю. Протягом  3-х хвилин, відведених умовами, вони  намагалися передати власний погляд  на значимість малої батьківщини в житті людини. У кожному виступі    демонстрували  неабияку декламаторську майстерність.  Тепло  і зворушливо  говорили учні   про важливість  рідного краю та родини, про сутність людського буття, про історичну та родинну пам’ять. Та все ж найпереконливішим і найбільш майстерним був виступ учениці 11 класу Гетьманівського НВК Маргарити Колій, яку журі одностайно визначило переможцем фестивалю.

 

Коментарів немає

Додати коментар