Другий етап І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» і визначення переможця

19 листопада 2020 року відбувся ІІ етап І (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Керівник закладу освіти». Для учасників останнім конкурсним випробуванням було «Тестування» (Google форма), яке оцінило знання керівників щодо нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти; організації освітнього процесу; управління персоналом; управління фінансами. Члени журі вели активне онлайн-спостереження (у програмі ZOOM) за доброчесним виконанням завдань цього конкурсного випробування.

Підрахунок балів здійснювався автоматично Google формою.

Отже, маємо такий узагальнений результат:

ПІБ конкурсанта

Назва навчального закладу

Самоаналіз управлінської діяльності

(60 б.)

Управлінська задача

(30 б.)

Всього

(90 б.)

Тестування

(69 б.)

Всього

(159 б.)

Колкунова Юлія Олександрівна Пристінська ЗОШ І-ІІ ступенів Куп’янської районної ради 52 б. 25 б. 77 б. 54 б. 131 б.
Семенська Олена Петрівна КЗ “Миколаївський ліцей Старовірівської сільської ради Нововодолазького району” 55 б. 29 б. 84 б. 58 б. 142 б.
Чернов Віталій Олексійович Борівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської районної ради 54 б. 26 б. 80 б. 59 б. 139 б.
Шелест Тетяна Василівна Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради 56 б. 27 б. 83 б. 66 б. 149 б.

Дякуємо учасникам-конкурсантам, членам організаційного комітету та журі за організацію проведення усіх конкурсних випробувань у дистанційному режимі та за участь у конкурсі! Бажаємо завжди тримати руку на пульсі успіху, стрімко і впевнено досягати все нових досягнень і блискучих результатів, ніколи не упускати своєї можливості, завжди вірити в свої сили і тримати в узді удачу і везіння життя.

Вітаємо переможицю І (зонального) туру веукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Керівник закладу освіти» – Шелест Тетяну Василівну!

Коментарів немає

Додати коментар