День фізичної культури та спорту

    14 вересня спортивна шевченківська родина зібралась на стадіоні «Колос» відзначити свято спортивної слави.

Щороку ми відзначаємо День фізичної культури і спорту – свято сили, краси, здоров’я, гармонії.

2019 рік є передолімпійським. Прогресивне людство оцінило роль Олімпійських ігор і, з 1896 року, вогонь Олімпіади запалив і освітив сяйвом світ. Сьогодні іскорка олімпійського вогню долетіла і до нас. Олімпійський прапор замайорів на нашому стадіоні.

Присутніх на святі привітав голова райдержадміністрації Валерій Приходько: «Розвиток спортивного руху та відповідної інфраструктури – є одним з ключових завдань районного керівництва та  керівництва області. Адже саме досягнення наших спортсменів об’єднують суспільство, є взірцем для виховання молоді та яскравим прикладом патріотизму. Сьогодні хочеться особливо відзначити тих, хто захоплює нас своєю майстерністю, силою волі, наполегливістю, прагненням до поставленої мети». Він також передав вітання від голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної і побажав усім самої головної перемоги – миру на Сході нашої країни.

З нагоди свята кращих спортсменів району було нагороджено Грамотами і Подяками Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації та  Шевченківської районної державної адміністрації і районної ради.

Потім відбувся футбольний турнір, в якому прийняли участь команди закладів освіти району. В першій зустрічі збірна команда сільських шкіл району, з рахунком 1:0, перемогла Шевченківську ЗОШ №1, а футболісти Шевченківського ліцею районної ради, з таким же рахунком переграли учнів Професійного аграрного ліцею. В матчі за третє місце команда ШПАЛ, в серії післяматчевих пенальті перемогла команду Шевченківська ЗОШ №1 . У фіналі, також в серії післяматчевих пенальті, команда Шевченківського ліцею  перемогла збірну команду району і стала переможцем турніру.

В шаховому класі Шевченківської ДЮСШ відбувся турнір з шахів серед юнаків та дорослих. Перше місце, серед дорослих, посів Літвінов Михайло (Шевченківський район), друге місце зайняв Сазонов Олександр  (В.Бурлуцький район), на третьому місці Гончаренко Іван (м. Купянськ). Серед молодших учнів переможцем став: Барабанов Нікіта (Шевченківська ДЮСШ). Серед старших перше місце посів Костюков Ілліан, друге – Вітковська Аліна, третє – Капітоненко Тимур.

По закінченні змагань всі призери змагань були нагороджені кубками, дипломами та призами відділу освіти та Шевченківської ДЮСШ.

 

 

Коментарів немає

Додати коментар