«Затверджую»

Директор

Шевченківського БДЮТ

 Н.М.Голубенко

«10»вересня 2019 року

Розклад

ЗАНЯТЬ ГУРТКІВ

ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО БУДИНКУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

ШЕВЧЕНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                                  НА 2019 – 2020  НАВЧАЛЬНИЙ РІК 

№ п/п Прізвище,

ім’я по батькові

Назва гуртка Місце занять понеділок вівторок середа четвер п’ятниця субота
1 Савченко Юрій Володимирович «Юні екологи» Василенківська ЗОШ І-ІІ ст.           9.00

13.00

2 Безніс Олена Миколаївна    «Юні майстри» Великохутірська ЗОШ І-ІІІ ст.   14.00

16.00

  14.00

16.00

   
3 Обушко Ірина Іванівна     «Юний журналіст» Шевченківський ліцей

 

          8.00

12.00

4 Ставрунова Альона Володимирівна    «Сувенір» Шевченківська ЗОШ № 1 І-ІІІ ст.

БДЮТ

13.00

17.30

 

         
5 Шкурко Наталія Миколаївна „Оригамі” Шевченківський ліцей       13.00

17.30

   
6 Клюєва Ріта Андріївна «Вокальний» Шевченківський ліцей   12.20

15.20

  12.30

15.30

12.30

15.30

 
7 Конюхова Ірина Вікторівна    «Історико-краєзнавчий» Безмятежненський НВК 13.45

15.30

14.40

15.30

  14.40

15.30

   
8 Збицький Олександр

Володимирович

«Юні  козачата» Новомиколаївський

Ліцей

 

15.00

17.00

  15.00

17.00

      
9 Антонов Олег Володимирович Туристичний

«Джура»

Шевченківський ліцей   16.00

20.30

    16.00

20.30

8.00

12.30

Неділя

8.00

12.30

 

11 Мельничук Олена Олександрівна Народна творчисть Шевченківська ЗОШ № 1 І-ІІІ ст.

Шевченківський ліцей  

13 30

17.00

ЗОШ № 1

13.00

17.00

ліцей

 

13.30-.17.00

ЗОШ № 1

     

9.00

16.00

ліцей

 

12 Баранік Євгеній Миколайович Туристичний Гетьманівський НВК   14.00

16.00

  15.10

17.10

   
13 Верба Лілія

Іванівна

Бісероплетіння Безмятежненський НВК     13.00

15.00

12- 00

14.00

   

 

14 Козирькова Ірина Володимирівна   Ляльковий

Драматичний

Шевченківська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.

БДЮТ

13.30

15.30

драматичний

13.30

15.30

ляльковий

13.30

15.30

драматичний

13.30

15.30

ляльковий

   
15 Мезенцева Людмила Михайлівна Мистецтво нашого народу

 

Новомиколаївський ліцей   13.00

15.30

  13.13

15.30

   
16 Балдин Вікторія  Володимирівна  Майстерня умілих рук

Драматичний

Старовірівський ліцей 14.15

15.15

14.15

15.15

14.15

15.15

14.15

15.15

13.15

15.15

 
17 Панасенко Алла Миколаївна   Хореографічний Семенівська ЗОШ

І-ІІ ст.

13.40

14.40

13.00

15.00

13.00

15.00

13.00

15.00

12.45

14.45

 
18 Стукало Володимир Алімович Патріотичний Старовірівський ліцей  

 

 

16.00

19.00

    16.00

19.00

 
19 Бєлявцева Ніна Володимирівна Декоративно прикладне мистецтво Старовірівський ліцей 13.00

15.00

16.00

18.00

    16.00

18.00

 
20 Ніконова Олена Вікторівна

 

Вокальний Старовірівський ліцей     14.15

16.30

  14.15

16.30